У столиці відбулася прем’єра мультсеріалу про Україну, який озвучили вітчизняні зірки. Свої голоси героям подарували і блогери-партнери AIR.
“Книга-мандрівка. Україна” — це проєкт національного і міжнародного масштабу, який побачив світ минулого року у вигляді travel-book. Друковане видання включає в себе 1200 фактів про сучасну Україну, її історію та людей, що змінили її плин і наразі продовжують це робити. Фурор, що здійняла ця книга на інтернаціональному рівні, надихнув її творців оживити героїв. Так з’явився однойменний анімаційний серіал, в якому захопливі історії озвучені українськими зірками.
Проєкт підтримали, подарувавши йому свої голоси, 25 знаменитостей та лідерів думок, серед яких і зіркові партнери AIR. Це відомі телеведучі Майкл Щур та Олександр Педан, лідер гурту “Антитіла” Тарас Тополя, лідер гурту “Друга Ріка” Валерій Харчишин, переможниця рейтингу “ТОП-100 блогерів” Яніна Соколова, відомі блогери Вадим Поляк та Матвій Котофей тощо.
Вже вийшло 2 сезони мультсеріалу. Переглянути пізнавальні мультфільми та дізнатися більше про Україну можна на офіційному каналі проєкту.
![](/storage/92bxrUGUfgO4a0LBXXPxYhXmUqf6pXUP0fJZqUea.jpeg)
![](/storage/HUPCjJXJVPCci15U3OxF5g5NjYIYL1n8Br4MOdWq.jpeg)
![](/storage/kwmDAyYBLEV7Xd1pg4OxKxCtA21rfDZsDPGpeAzZ.jpeg)
![](/storage/JoxbVQqBlpJxEmfuWFZLp40JAqu3oByicNYOBgw8.jpeg)
![](/storage/caD1riyXhzN8gbszmDjkFf0mBc9MrGt09h0y0XJJ.jpeg)